doktor granat napisał(a):

Wisła Kraków przedłużyła umowę z bośniackim obrońcą, Adim Mehremiciem. Nowy kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.
Przedłużamy słabego kopacza-szklankę (11 meczów na 30) o 2 lata, a co tam... stać nas.
|
Mehremić nie jest słaby. Kiedy grał z Frydrychem nasza obrona spisywała się bardzo dobrze.