Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.05.2021, 00:01
Od początku, od przejęcia Wisły przez trio, trzeba się było nastawiać na długi marsz. Fakty naprawdę istotne są takie: 1. nie spadliśmy, 2. sytuacja finansowa klubu systematycznie się polepsza, zadłużenie jest spłacane, dywersyfikuje się źrodła dochodów, 3. pojawili się młodzi piłkarze, na ktorych chyba będzie można zarobić; wydaje się, że akademia działa przyzwoicie.

Reszta to sprawy mniejszej wagi. Były błędy, jest co krytykować, ale warto zachować skalę.
Odpowiedz cytując