Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1105
Stary 29.05.2021, 23:37
Cytat:
Jeżeli ktoś ma chociaż odrobine oleju w głowie i potrafi rozsądnie rozumować nie zawraca sobie myśli mimo wszystko tabloidowym tematem jak cieszynka, opijanje kontraktu czy przepychanki z Bońkiem na Twitterze. To oczywiste, ze Kuba nie powinienem tego robić i nie ma tutaj pola do rozkminki, ale tez nie jest to temat na tygodnie gadania. A dywagowania, które maja od paru tygodni miejsce powodują tylko bezsensowne podziały na tych prawdziwie kochających Wisle i jej legendy i Hyballistow nie szanujących historii. Błaszczykowski zrobił błąd niepotrzebna cieszynka, Hyballa był błędem jako osoba na niewłaściwym miejscu w danych okolicznościach. I tyle. Każdy robi błędy i na tym to trochę wszystko polega - idiotyczne jest rozkładanie tego na części pierwsze i wałkowaniem do znudzenia. To trochę tak jak z kobieta - wiesz ze dałeś dupy wracając o 6 nad ranem, ale nie potrzebujesz przez cały dzień słuchać na ilu płaszczyznach ją zawiodłeś

Osobną sprawa jest tendencja Kuby do szukania winnych wszędzie dookoła - i tu jest coś co mnie zastanawia, bo uważam ze jest zbyt inteligentna osoba, żeby tak się zachowywać ze względu na swój charakterek i czy to mimo wszystko nie jest odwracanie uwagi od rzeczywistych problemów. Tych winnych za kadencji BJK już się trochę nazbierało, a nigdy nie padło - dobra, my zawaliliśmy. Jedno takie stwierdzenie daje więcej wiarygodności, niż pokazywanie palcem 10’winnych.

Co do Kuby piłkarza - w obecnej konfiguracji, oczywiście chyląc czoło dla umiejętności, dla Wisły byłoby lepsze, gdyby zawiesił buty na kołku.
A ja myslę, że to nie chodzi o to aby się dzielić na jakichś Hybalistów i nie Hybalistów, albo roztrząsać miesiącami tę cieszynkę itp tylko po prostu wyciągać wnioski z tego co się dzieje i że takie sytuację potwierdzają patologię w jakiej niestety jesteśmy. Wydawało się że wszystko będzie super, a powoli już możemy oceniac, że oprócz takiej stabilizacji finansowej, gdzie już nikt klubu nie okrada, to jest lipa. 3 lata zaraz miną i w sumie żaden trener się nie spisał, mimo, że robili swoje i utrzymywali dość pewnie Wislę w lidze (niby było gorąco momentami ale tak na prawdę utrzymywaliśmy sie na spokojnie), to ostatecznie każdy z tych trzech trenerów odszedł w złej atmosferze, atmosferze seryjnych porażek i totalnego wypalenia projektu pt. "Stolarczyk-Skowronek-Hybala". Do tego te rodzinne układy, kolezeńskie układy, tu jakies cieszynki, tu Jaro na tweeterze, skadal w temacie Buksy, nie wygląda to profesjonalnie, nie wygląda to dobrze.

I albo się Panowie ogarną albo będzie lipa. Tuba psuje się od glowy i swoim zachowaniem i postawami wlascicele pokazują na ile mogą sobie pozwolić piłkarze, ile się od nich wymaga. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy profesjonalnym klubem, nie jesteśmy powaznym klubem, takie zachowania jak cieszynka itp jak co trener to klapa, pokazują, że ten klub to taka parodia gdzie nic się od nikogo nie wymaga i każda niedoróbka w pracy piłkarzy czy innych pracowników klubu znajdzie jakieś wytlumaczenie
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując