Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 29.05.2021, 17:42
A ja mysle, ze nikt nie przyjdzie trenowac - zostanie nam KK i MJ - nasze Trio dziala bez zadnego planu - skoro chcieli zwolic Piotrusia, powinni miec kogos zaklepanego i teraz wszyscy zdziwieni.
Odpowiedz cytując