Hermond napisał(a):

|
Którzy piłkarze Waszym zdaniem byli uczestnikami spisku?
|
Nie było spisku.
Po prostu piłkarze wiedzą, kto im płaci (podpowiadam: nie Hyballa).
Po drugie: nie mają nadzwyczajnych umiejętności
Po trzecie: Hyballa przestał ich już motywować skoro widzieli, że jego dni są policzone, więc nawet grając dobrze, ale bardzo indywidualnie, bardziej liczyli na ewentualne punktowanie u potencjalnego nowego pracodawcy niż na realizację założeń PH.
Po czwarte: nikt im nie powiedział, że oni będą winni porażek, a nie PH.
Można byłoby jeszcze kilka takich: "po n-te" dorzucić, ale całość sprowadza się do jednego: brak zdecydowanej postawy władz klubu, a zamiast tego podsycanie kiepskiej atmosfery przez różne medialne działania. Sprawy wewnętrzne należy rozwiązywać w domu, bez angażowania w to mediów.