Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14823
Stary 29.05.2021, 15:14
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Którzy piłkarze Waszym zdaniem byli uczestnikami spisku?
Nie było spisku.
Po prostu piłkarze wiedzą, kto im płaci (podpowiadam: nie Hyballa).
Po drugie: nie mają nadzwyczajnych umiejętności
Po trzecie: Hyballa przestał ich już motywować skoro widzieli, że jego dni są policzone, więc nawet grając dobrze, ale bardzo indywidualnie, bardziej liczyli na ewentualne punktowanie u potencjalnego nowego pracodawcy niż na realizację założeń PH.

Po czwarte: nikt im nie powiedział, że oni będą winni porażek, a nie PH.

Można byłoby jeszcze kilka takich: "po n-te" dorzucić, ale całość sprowadza się do jednego: brak zdecydowanej postawy władz klubu, a zamiast tego podsycanie kiepskiej atmosfery przez różne medialne działania. Sprawy wewnętrzne należy rozwiązywać w domu, bez angażowania w to mediów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując