Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1100
Stary 29.05.2021, 14:29
Ale przecież ja nie mówię że Trio jest nie do ruszenia i nie można ich skrytykować bo uratowali Wisłę.Tylko niech to będzie merytoryczna krytyka a nie bzdury wyssane z palca jak absencja na treningu z powodów alkoholowych czy zajęcia plastyczno- techniczne rzekomo praktykowane przez Kube.
A co do Kuby piłkarza to uważam że do czasu jak nie znajdziemy na jego miejsce ogarniętego skrzydłowego to obowiązkiem każdego trenera jest czerpać korzyści z jego doświadczenia nawet jeśli miało by to być 15-20 minut w meczu a nie odstawiać szopkę z wpuszczaniem go na 2 minuty przy 4-1 w plecy.
Sytuacja w której czynny piłkarz jest właścicielem nie jest normalna ale my nie jesteśmy jeszcze w tak komfortowym położeniu żeby z takiego piłkarza rezygnować.Kuba doskonale o tym wie i jak tylko poczuje że nic nie jest w stanie dać drużynie sam wskoczy w garnitur.
Odpowiedz cytując