Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14822
Stary 29.05.2021, 14:09
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Przyczyną są tłuste syte koty, wróć wieprze którym nie chce się wysilać. Cofnijmy się trochę w czasie:
Wdowczyk- fajny początek potem coś nie żarło a na forum rozkminy ze kombinuje z ustawieniem
Carillo - fajny początek pózniej miały być puchary i lipa
Stolarczyk- fajny początek i i potem tragedia
Skowronek - fajny początek a potem uj babki strzelił
Hybala- fajny start a potem się okazało albo zrobili z niego wariata

Mianownik jest jeden: to są jebane patałachy którzy maja wyjebane na klub i Nas kibiców. Myśl sobie co chcesz ale to są fakty. Żaden trener tu nie zagrzeje miejsca nawet brzeczyszczykiewicz wcześniej czy pózniej zostanie wy.......ony w sumie im wcześniej tym lepiej. Zreszta to nie jest problem tylko Wisły ale całej klapy. Tylko ze pózniej przyjeżdzają pasterze z dalekich stepów albo kelnerzy i leja naszego mistrza i to tez jest fakt. A nie przetrenowanie tych ....eczek.
Wdowczyk i Carilo to złe przykłady.Wdowczyk opanował kryzys ,drużyna zaczęła punktować i dopiero potem odszedł.Za kadencji Hiszpana graliśmy w miarę równo.Nie było jakichś większych kryzysów ani super serii
Odpowiedz cytując