|
Tezę, że zawodnicy grają przeciwko trenerowi trzeba udowodnić(lub przynajmniej czymś poprzeć) bo inaczej to tylko pierdzielenie głupot nie godne mężczyzny.
Każdy zawodnik chce wygrywać, robić karierę, zdobywać trofea, zarabiać... to jest w jego własnym interesie.
Jeśli bramkarz gra na zwolnienie trenera to sam zaczyna zarabiać mniej, traci szansę na transfer do lepszego klubu, ląduje na ławce... itd
Tak jest z każdym piłkarzem.
Praktycznie żaden piłkarz nie ryzykowałby spadkiem Wisły (czyli swoim) ponieważ sam zacząłby mniej zarabiać a jego kariera potoczyłaby się w złym kierunku.
Możemy też przeanalizować jakiś.mecz. Pozycję po pozycji. Zawodnika po zawodniku.
Np. kompromitacja z Podbeskidziem
Skład: Lis, Sadlok, Frydrych, Radaković, Szot, Mawutor, Savić, Żukow, Silva, Yeboah, Forbes
Czy Lis grał na zwolnienie trenera?
Moim zdaniem nie. Zdaniem prawie wszystkich myślących ludzi był jednym z najlepszych zawodników w naszej drużynie przez cały sezon. Prawdopodobnie sprzedamy go i będzie zarabiał dużo więcej niż obecnie.
Czy Sadlok grał na zwolnienie trenera?
Moim zdaniem nie. To decyzja trenera aby wykonywał stałe fragmenty gry. Trener też musiał uznawać, że Sadlok gra jak umie skoro ciagle go potem wystawiał (co zaowocowało przedłużeniem kontraktu). Indywidualna gra Sadloka spodobała się też Rakowowi. Czyżby chcieli aby im zwolnił Papszuna?
Czy Frydrych grał na zwolnienie trenera?
Najbardziej. Legia chce zwolnić swojego. Hyballa sam chciał.się.zwolnić dlatego był zawodnikiem od którego zaczynał ustalanie składu.
Czy Radaković grał na zwolnienie trenera?
Skoro potem przestał go Hyballa wystawiać to musiał tak uznać. No chyba, że przestał.grać przez kontuzję.
Czy Szot grał na zwolnieni trenera?
Po meczu z Podbeskidziem zaczął grać mniej. Trener wolał wystawiać Burligę. W tym sezonie robił sporo błędów. Asyst ani bramek nie zaliczał. Najbardziej podejrzany typ. Czy myślicie, że to mógł być przywódca spiskowców?
Czy Mawutor grał na zwolnienie trenera?
Mawutor ledwo zaczął grać w nowym klubie. Po co miałby grać specjalnie słabo? Po to aby wywalić świetnego trenera Hyballę i iść grać do konkurencji? Może chciał się.pokazać na zachodzie z kiepskiej strony aby już.go nikt więcej nie zatrudniał? Jaki mógł mieć interes w celowym, słabym graniu?
Czy Savić grał na zwolnienie trenera?
Ma jeszcze długi kontrakt. Miasto mu się.podoba. Planuje w Krakowie pograć trochę więc lepiej aby nikt mu nie krzyczał za uchem. Może grać nawet w pierwszej lidze byle w Krakowie. Bramek nie strzelał, asyst mało dawał. Na pewno robił to celowo. Jeszcze by go Wisła siłą sprzedała do lepszej ligi. Po co mu to.
Czy Żukow grał na zwolnienie trenera?
W meczu z Podbeskidziem przebiegł prawie 12 km. Widać więc jak na dłoni, że UCIEKAŁ przed piłką. On też nie chce aby go Wisła sprzedała. Marzy o grze w pierwszej lidze co pozwoli mu poznać trochę.naszego kraju. Pieniądze ani kariera się.nie liczą. Ważne aby pozbyć się trenera. Osobiście biegać nie lubi więc wolałby trenera który preferuje bardziej stateczny futbol.
Czy Silva grał na zwolnienie trenera?
Kolejny podejrzany. Trener po meczu z Podbeskidziem zauważył, że Silva chce go zwolnić co zaowocowało odsunięciem od składu. Brzmi to bardzo logicznie. Mógł być już wcześniej dogadany z Pogonią więc mu nie zależało na pozycji Wisły w Ekstraklasie. Dla niego nawet lepiej jakby spadła. Nie musiał by do tego znienawidzonego Krakowa przyjeżdzać w kolejnym sezonie.
Czy Yeboah grał na zwolnienie trenera?
Za trenera Hyballi znacznie obniżył.loty. Jest to mocno podejrzane. Powszechnie wiadomo, że ma ofertę z Turcji. Jak będzie grał.słabo to Wisła chętniej go sprzeda. Opłaca mu się.obijać. Klimat śródziemnomorski zawsze mu odpowiadała.
Czy Forbes grał na zwolnienie trenera?
Raził.nieskutecznością. Widać po nim, że ma spore umiejętności i mógłby te bramki ładować spokojnie. Jednak nawet jakby zdobył koronę króla strzelców czy by mu to coś dało? Nie lubi trenera Hyballi i postanawia go zwolnić. Jak Wisła spadnie to pójdzie do innego klubu. Wariant ten już ma przećwiczony. Może znów to będzie jakiś Raków? może nawet Legia? Kolejny piłkarz mocno podejrzany.
Którzy piłkarze Waszym zdaniem byli uczestnikami spisku? Oczywiście musili w nim uczestniczyć.piłkarze którzy grają. Z trybun czy ławki rezerwowych ma się.mały wpływ na błędy kolegów. No chyba, że ktoś.się.przebrał za klauna i rozpraszał takiego Forbesa albo Lisa.
Jak nie potraficie wskazać piłkarzy z nazwiska i tego uzasadnić to zamknijcie gęby bo wstyd przynosicie przede wszystkim sobie, swoim rodzinom, Wiśle i innym kibicom tego klubu
|