Cytat:
|
Mianownik jest jeden: to są jebane patałachy którzy maja wyjebane na klub i Nas kibiców. Myśl sobie co chcesz ale to są fakty. Żaden trener tu nie zagrzeje miejsca nawet brzeczyszczykiewicz wcześniej czy pózniej zostanie wy.......ony w sumie im wcześniej tym lepiej. Zreszta to nie jest problem tylko Wisły ale całej klapy. Tylko ze pózniej przyjeżdzają pasterze z dalekich stepów albo kelnerzy i leja naszego mistrza i to tez jest fakt. A nie przetrenowanie tych ....eczek.
|
Dopóki był Cupial, kasa Cupiała i zbieranie plonów z początku XXI wieku, tzn dobrzy Polscy zawodnicy kupowani kiedyś za bezcen, ktorzy nawet w 2010-2015 roku kręcili się przy Wiśle, wracając tu na emeryturę ( i tez jeszcze dawali jakość), była kasa na dobre pensje, na transfery, nadrabianie problemów w kadrze dobrym jakościowym transferem, no i była uznana marka, z której można było się wybić szybko na zachód więc był sens tu grać, to wszystko było ok.
Od kiedy nie ma wielkiej kasy a sukcesy mineły, to staliśmy się takim klubikiem, w którym albo można się obłowić w kasę (oczywiście zarabia się u nas mniej niż kiedyś ale to i tak dobra kasa, tym bardziej jak na słabych kopaczy), gdzie niby jest presja bo wielka historia, wielki klub, z drugiej strony zawsze się znajdzie wymówka, że klub w budowie, że trener za słaby itp. Staliśmy się takim przytułkiem dla nygusów, ciamajdy i kopaczy bez ambicji. Każdy kto ciut się wychyli z tej szarości to jest wyjebany z tego klubu jak Niemiec, albo wytransferowany momentalnie, za grosze.
U nas nie ma żadnej odpowiedzialności. Nawet zarząd ma wyjebane i Kuba robi cyrk z cieszynką ale w wywiadzie powie, że przecież to nie miało związku z sytuacją na linii Kuba - trener, cały proces zwalniania Hyballi taki śmieszny, bez jajec, trzeci trener pod rząd wywalony, na tej samej zasadzie i jakoś nikt nie mowi, że to nie wina trenerów ale trio... Kopacze to samo, co sezon wszyscy nowi także... ten klub nie ma duszy, jak ma być dobrze jak ciągle gra tu zbieranina nowych pilkarzy?