Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14817
Stary 28.05.2021, 23:03
Zawodnicy biegali ostatnimi czasy całkiem sporo więc gdzie Wy widzicie to lenistwo?
Nie dociera do Was, że każda taktyka prędzej czy później zostaje rozczytana? Nie ważne czy to Barcelona, Liverpool czy Wisła.
Jeśli trener nie potrafi cięgle coś zmieniać, udoskonalać to prędzej czy później wyniki siadają.
Brosz też z Górnikiem w tym sezonie perfekcyjnie zaczęła. Ogrywał wszystkich. Tylko potem przeciwnicy nauczyli się grać przeciwko nim i stali się jedną z najgorzej punktujących drużyn.
Hyballa zaskakiwał przeciwników tylko w pierwszych meczach. Potem każdy dokładnie wiedział jak poruszają się po boisku nasi zawodnicy. Wiadomo było, że zarówno Sadlok jak i Burliga jednocześnie atakują. Przy dwóch wolnych stoperach tylko idiota nie wpadłby na pomysł aby zagrywać piłkę na wolne pola w których brakuje bocznych obrońców.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując