Nie wiem gdzie tu jakieś przecieki widzisz i co Cię tak śmieszy - bo chyba nie o to chodzi, że Wisła negocjowała także z innymi kandydatami?
Mnie osobiście bawi, jak łatwo dajecie wiarę słowom wypowiadanym w takich wywiadach

Przede wszystkim Płatek ma ważną umowę z Górnikiem, którą - aby mógł tu pracować - trzeba by rozwiązać. A do tego potrzeba także woli klubu z Zabrza.