Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 28.05.2021, 19:59
Nie wiem gdzie tu jakieś przecieki widzisz i co Cię tak śmieszy - bo chyba nie o to chodzi, że Wisła negocjowała także z innymi kandydatami?

Mnie osobiście bawi, jak łatwo dajecie wiarę słowom wypowiadanym w takich wywiadach Przede wszystkim Płatek ma ważną umowę z Górnikiem, którą - aby mógł tu pracować - trzeba by rozwiązać. A do tego potrzeba także woli klubu z Zabrza.
Odpowiedz cytując