ciacho napisał(a):

|
Pooglądałem trochę filmików z nim i co cieszy to jest to chyba gość, który dobrze wykonuje stałe SFG. Od lat mamy z tym problem. Potrafi przetrzymać i wyprowadzić piłkę. Liczę, że w końcu Savic przy kimś takim koło siebie pokaże coś więcej niż do tej pory.
|
Ciekaw jestem jak oni pomieszczą Plewke, Zukova i Aschraf. Obstawiam że ten pierwszy pójdzie na sprzedaż. Na rezerwie zostanie Kuveljic + młodzi.
Aschraf jako DP będzie ciekawa opcją. Holendrzy grają zupełnie inaczej na tej pozycji niż nacje takie jak Polacy. Spodziewam się że nie będzie uciekał od wyprowadzania piłki.
Inna sprawa, że w tym okienku nie pompuje balonika. Kto wypali, ten wypali. Grunt że w dobrym wieku i nie wygląda na przypadkowy transfer.