Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27303
Stary 28.05.2021, 19:39
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Pooglądałem trochę filmików z nim i co cieszy to jest to chyba gość, który dobrze wykonuje stałe SFG. Od lat mamy z tym problem. Potrafi przetrzymać i wyprowadzić piłkę. Liczę, że w końcu Savic przy kimś takim koło siebie pokaże coś więcej niż do tej pory.
Ciekaw jestem jak oni pomieszczą Plewke, Zukova i Aschraf. Obstawiam że ten pierwszy pójdzie na sprzedaż. Na rezerwie zostanie Kuveljic + młodzi.

Aschraf jako DP będzie ciekawa opcją. Holendrzy grają zupełnie inaczej na tej pozycji niż nacje takie jak Polacy. Spodziewam się że nie będzie uciekał od wyprowadzania piłki.

Inna sprawa, że w tym okienku nie pompuje balonika. Kto wypali, ten wypali. Grunt że w dobrym wieku i nie wygląda na przypadkowy transfer.
Odpowiedz cytując