azor napisał(a):

Artur Płatek odniósł się do oferty Wisły Kraków. â Takie decyzje podejmuje się wcześniej. Nie w momencie, kiedy trzeba już zaplanować i przygotować zespół do nowego sezonu.
Tak oczywiste, ale dla nas chyba wciąż zaskakujące.
|
Jeszcze chwilę temu to dla Płatka nie było tak oczywiste
Tak czy inaczej, Wisła nie rozmawiała z jednym kandydatem.