'Karpiński dodaje z kolei:
- Dla mnie fakt, że Wiśle udało się go pozyskać za darmo, to sukces, bo z Trenczyna niezwykle rzadko ktoś odchodzi bez odstępnego i w to tak młodym wieku, jak El Mahdioui. To specyfika tego klubu, w którym właścicielem jest Holender, że żyją w znacznym stopniu z transferów. Nie dziwię się zatem, że nie byli specjalnie szczęśliwi, że tracą podstawowego zawodnika, na którym nic nie zarobią. Powtórzę jeszcze raz, tutaj duży plus dla Wisły."
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15636322