|
Zamknę to tylko taka klamra, że teraz psioczymy na piłkarzy którzy dawali nam miejsce w lidze 5-7, a obecnie mamy takich którzy co najwyżej gwarantują nam emocje do końca i miejsca 12-13.
Chyba trzeba trochę mniej krytycznie podejść do zawodników na których kiedyś szły hurtowo gromy
|