s1mone napisał(a):

No tak bo Kuba osobiście wieszał te transparenty
|
Co za różnica czy osobiście, czy przez podstawionych kołków?
s1mone napisał(a):

|
Sorry jeśli odchodzący z klubu Silva mówi prawdę o gościu nie mając nic do stracenia - bo już naszym graczem nie będzie, to jest to dla Ciebie ustawka?
|
I faktycznie powodem odsunięcia Silvy było to, ze Hyballa go nie lubi? Czy może raczej kiepska postawa? Odpowiedz sobie...
s1mone napisał(a):

|
Kuba też powinien się cieszyć z trenerem a nie kolegami.... no bo tak. Każdy piłkarz, który cieszy się z bramki z kolegami zamiast podbiec do trenera powinien zostać usunięty z klubu.
|
Kuba zachował się jak janusz w tym momencie.
Wystarczyło w tamtym meczu już nie trzymać Hyballi w drużynie zamiast robić takie januszowate pajacowanie.
s1mone napisał(a):

|
PH zwolniono. Nie dowiedział się tego z prasy czy mediów, tylko po rozmowie z zarządem. Czyli w oczy, po męsku - tak jak pisałeś. A to, że czuł pismo nosem? Sorry, jak ktoś osiąga takie wyniki a mimo to panoszy się jak wielki pan - to powinien chyba czuć pismo nosem, no nie?
|
Nie. Trzymano go na ławce trenerskiej, żeby go upokorzyć, bo wiadomo było, że drużyna nie realizuje jego poleceń. Powinno było się go odstawić jeśli najpierw się nakręciło media, kibiców i piłkarzy przeciwko niemu.
s1mone napisał(a):

|
Jeśli miałby wyniki to pewnie by go tolerowano mimo wszystko. Nie dał rady, wyleciał. EXPECTED. Jak dla mnie o dwa tygodnie za późno. Dziwiłem się mocno, że jeszcze drużynę prowadzi.
|
Widzisz? Sam dobie odpowiadasz. Trzymano go nie dlatego, żeby zachować się honorowo, ale żeby wszystkim pokazać, że nie daje rady. To nie jest januszowatość w czystej postaci?
I tylko żal, że januszami okazali się właściciele Wisły.