|
O zainteresowaniu Frydrychem pisano na forum eLki już kilka miesięcy temu.
Czy to oznacza, że Majchrowski/albo ktoś inny z wierzycieli znowu postawi Wisłę pod ścianą, żeby Frydrych poszedł za frytki?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|