Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 26.05.2021, 20:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kto jest na orbicie?
- Brzęczek (klub nie chce złego PR)
- Stano (to ten raczej woli zostaje w Zilinie)
- Gula (zbyt dobry, nie trafi do nas)
- Sobol, aktualnie siedzi na rybach, wybór bezpieczny ale może równie dobrze skończyć się skruszeniem legendy i powtórka z Moskala
- Fornalik (kuszony, ale woli zostać w Piaście)
- Urban (...)
- Brosz (prędzej chcą go kibice niż klub)



Kazda z person podanych przez Ciebie musi sobie odpowiedziec sobie na jedno zajebiscie wazne pytanie; "Czy wchodze do klubu gdzie gra jego właściciel."
i mysle ze trenerzy w swoim środowisku dobrze przeanalizowali sytuacje Hyballi i jestem pewien ze oni widza sprawdze troche inaczej,niz dziennikarze ktorzy to ogłosili ze Niemiec był wariatem.

P.S Waldek King przeciez juz był w Wiśle skakał razem z Lenczykiem jak Wisła ograła Saragosse po karnych, haha byłem na tym meczu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 26.05.2021 o godz. 20:31.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując