|
Senior Member
Offline
|
#11

26.05.2021, 16:50
|
FraMat napisał(a): 
Zatrudnienie Brzęczka jako trenera świadczyłoby o tym, że nie liczy się Wisła tylko rodzina.
Nieważne, jakie byłyby przesłanki. Nawet gdyby o Brzęczka zabijałyby się Manchestery i inne Juventusy. Ważne jak to wygląda z zewnątrz.
Nie wierzę, że trio zdecyduje się na taki strzał w kolano.
|
Rodzina na swoim 
|
|