tomasz_19 napisał(a):

Tak, bo my jesteśmy hegemonami ligi i stać nas na piłkarzy i trenerów z najwyższej półki
|
Nie chodzi o trenera z najwyższej półki, ale kogoś kto ma większe doświadczenie trenerskie od Mariusza Rumaka czy Artura Skowronka. Brzeczek ze swoimi osiągami wypada blado, jak na 50 latka. Wystarczy zerknąć na profile jego rówieśników, jak Nenad Bjelica czy Kosta Runjaic.
Kariery reprezentacyjnej nie liczmy, bo to kwestia kaprysu Bońka.