Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 26.05.2021, 14:38
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Tak, bo my jesteśmy hegemonami ligi i stać nas na piłkarzy i trenerów z najwyższej półki
Nie chodzi o trenera z najwyższej półki, ale kogoś kto ma większe doświadczenie trenerskie od Mariusza Rumaka czy Artura Skowronka. Brzeczek ze swoimi osiągami wypada blado, jak na 50 latka. Wystarczy zerknąć na profile jego rówieśników, jak Nenad Bjelica czy Kosta Runjaic.

Kariery reprezentacyjnej nie liczmy, bo to kwestia kaprysu Bońka.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 26.05.2021 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując