Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2021, 13:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Brzeczek nie potrafił wykorzystać umiejętności zawodników na poziomie reprezentacyjnym do grania w piłkę, to z poziomem który zastanie u nas tym bardziej gry w piłkę nie będzie. Tylko przeszkadzanie i czyhanie na błędy przeciwnika. Typowa PMS, ZERO KREATYWNOŚCI. Może to i pozwoli "zdobywać punkty" ale ekscytować się taką grą będzie ciężko, czyli po staremu... Szara ligowa rzeczywistość.
Za to przy Hyballi bylismy kreatywni.Laga do przodu i szukanie piłek po trybunach to był nasz styl...
Odpowiedz cytując