Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14802
Stary 26.05.2021, 12:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No tak, niech nam pluje w twarz, a my jako te "głupie Polaczki" nawet nie mamy prawa wbić mendzie szpilki...

Myślałem że umiesz czytać.
Co ty bredzisz? Pluje w twarz? Sam sobie plujesz w twarz opowiadając takie farmazony. Klub akcją z Hyballą zwyczajnie się zeszmacił. Przecieki z szatni? Wywiady płaczących piłkarzyków? Cieszynki właściciela? To są szpilki? To jest kolego ciskanie się "głupich Polaczków" które Hyballa miał głęboko w poważaniu. Usunął się z grupy na fejsie i tyle go widzieli, a za tydzień ma nową robotę za pewnie dużo przyjemniejszą kasę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując