Karherop napisał(a):

Na sezon 2018/2019 pro junior system w esa nie obowiązywał
https://1liga.org/aktualnosci/zmiany...or-system-5446
Wszedł w życie na sezon 2019/2020
Zakończyła się obecnej druga edycja programu na ekstraklasę (wraz z obowiązkiem młodzieżowca)
Ok to policzmy
Lis rocznik 1997
Plewka 2000 i zbierał w tym roku punkty PJS
W jednym się mylisz w drugim masz rację. Lis łapał się do programu, ale nie mielibyśmy z niego kasy
|
Nie mylę się w niczym.
Natomiast ty widzę, że zielonego pojęcia nie masz o czym piszesz i jeszcze wklejasz jakieś przedatowane linki, które mają twoją niewiedzę niby legitymizować.
Niestety dla ciebie, ale pro junior system w esa obwiązywał ostatecznie w sezonie 2018/2019, a w linku poniżej możesz sobie poczytać o kwotach jakie otrzymał dany klub z PJS:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...luby-14-mln-zl
Co gorsza w tym linku masz wyraźnie napisane, jaki rocznik był wliczany do PJS i może zauważysz, że nie jest to rocznik Mateusza Lisa. Więc nie wiem co masz na myśli pisząc, że "Lis łapał się do programu".
NIE, nie łapał się