FraMat napisał(a):

Albo na początku by mu powiedziano: słuchaj - nie wtrącamy ci się do treningów i prowadzenia drużyny.
A on by pomyślał, że to prawda
|
I nie wtrącali się . Ale gość na siłę chciał pokazać że jest ważniejszy od właściciela i mu pokaże - trening z juniorami i wpuszczanie na 2 minuty... Kto tak robi ?