Ogryzek napisał(a):

|
No to jak takich Hyballi jest jak "psów" w Niemczech to po kim tu płakać? Będziemy chcieli, to zatrudnimy sobie kolejnego trenera z Niemiec. Może tym razem trafimy na drugiego Runjaica?
|
O ile nie sprzeciwi się zorganizowaniu urodzin Kuby/czy wyjazdu na piknik w miejsce treningu.
Musi wiedzieć kto tu rządzi