LucjuszWielki napisał(a):

HAHA nie sądziłem, że znajdą się "jednostki" broniące pomysłu wpuszczenia Błaszczykowskiego w Lubinie.
Kuriozum bronienia Helmuta sięgnęło zenitu. Nawet absurdalne decyzję są usprawiedliwiane
|
Ale co tu usprawiedliwiać? Wpuścił go i tyle, robienie z tego zarzutu to idiotyzm. Zresztą i Hyballa i ci którzy postanowili zrobić szopkę są siebie warci.
Szkoda tylko że Wisła jest przez to w coraz większej dupie...