LucjuszWielki napisał(a):

Liczyłem na inna odpowiedź, cos w stylu: we własnym kraju wiedzą jaki z Hyballi fachowiec i psycholog
|
No to jak takich Hyballi jest jak "psów" w Niemczech to po kim tu płakać? Będziemy chcieli, to zatrudnimy sobie kolejnego trenera z Niemiec. Może tym razem trafimy na drugiego Runjaica?