_Vodka napisał(a):

|
No tak jeden Kmiecik 69 lat i Nawałka 63, reszta koło 40 - same dziadki w rzeczy samej. Masz jakieś argumenty dlaczego ten model jest zły czy krytykujesz dla zabawy ?
|
Ok to pomijając kwestie wieku rzuconych nazwisk to:
- nie można sobie od tak stworzyć dyrektora, jeśli ktoś nie ma ani do tego predyspozycji, ani chęci ani umiejętności to po prostu nie wypali. Szczególnie jeśli mówimy o osobach w wieku 38, 43,44,47,49,51,63,70 lat
Już raz z Głowackiego chcieliśmy zrobić dyrektora i facet tylko błagał by go ściągać ze stanowiska. A przecież to mógł być kandydat idealny.
- R33 podsumował temat