FraMat napisał(a):

We własnym kraju mają takich Hyballi na pęczki. A najsłabszy trener z I/II Bundesligi ma lepsze przygotowanie niż PMS
...
(tak wiem, niektórzy powiedzą ojkofobia - tylko, że to fakt, a nie opinia)
|
I tego prostego faktu wielbiciele PMS uparcie nie chcą zaakceptować. Lepsi od naszych są, Słowacy, Czesi można by powiedzieć, że WSZYSCY są lepsi.
Dlaczego? Bardzo prosta odpowiedź.
Tam trenerzy są od nauki gry w piłkę, a nie od "zdobywania punktów" jak u nas. Ostatnia akcja w klubie to dowód, że Wisła nie będzie grała w piłkę, jej celem jest zdobywanie punktów na wszystkie możliwe sposoby. I to jest dramat...
Karherop napisał(a):

Czyli sugerujesz że będą mieć lekki okres przygotowawczy i na świeżości nas rozwala?
|
A to my będziemy mieć ciężki? Nie po to kopacze zwolnili trenera żeby się teraz męczyć... Bieganie, gra w piłkę jest dla frajerów albo wariatów. Nie ważna gra, punkty są ważne...