Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1041
Stary 24.05.2021, 13:33
Nie rozumiem ścieżki rozwoju naszego klubu. Kuba ma dalej chyba dobrych kolegów w BVB dlaczego nie wziąć kogoś takiego jak np. Zurawski, Nawałka, Kmiecik, Cleber, Brożek, Baszczyński, Stolarczyk lub Krzoskę wywalić na rok do Niemiec i niech się uczy jak działa klub sportowy na zachodzie.
Jeśli chcemy tworzyć klub oparty na tradycjach to wykorzystujmy ludzi z nim związanych już.za piłkarza a nie jakiś randomowych ziomów z Narnii.

Wg mnie na ten przykład taki Adam Nawałka by był super dyrektorem sportowym....

Odpowiedz cytując