|
Nie rozumiem ścieżki rozwoju naszego klubu. Kuba ma dalej chyba dobrych kolegów w BVB dlaczego nie wziąć kogoś takiego jak np. Zurawski, Nawałka, Kmiecik, Cleber, Brożek, Baszczyński, Stolarczyk lub Krzoskę wywalić na rok do Niemiec i niech się uczy jak działa klub sportowy na zachodzie.
Jeśli chcemy tworzyć klub oparty na tradycjach to wykorzystujmy ludzi z nim związanych już.za piłkarza a nie jakiś randomowych ziomów z Narnii.
Wg mnie na ten przykład taki Adam Nawałka by był super dyrektorem sportowym....
|