sandomingo napisał(a):

Jeżeli jest to grajek na lewą pomoc to spoko, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Młyński pół roku bez gry.
Co do Yeboaha to zgoda - może jakaś oferta z Turcji się trafi. Został powołany do reprezentacji młodzieżowej, więc CV wzbogacone.
|
Ludzie, przecież Turcy biorą wyróżniających się piłkarzy, a Yaw na razie wyróżnia się głównie egoizmem.
Jak coś to może Pogoń go odkupi. Skoro wzięli Silvę...
Młyński nie grał pół roku i w sumie nie wiadomo co pokaże, nie wstawiałbym go od razu do pierwszego składu. Zresztą - ani jego, ani żadnego innego sprowadzanego piłkarza. Przypomnę, że w poprzednim okienku poza Frydryhem największym wzmocnieniem okazał się powrót Plewki.
Nie ma się co jarać transferami, boisko ich zweryfikuje.