Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23023
Stary 24.05.2021, 10:53
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli jest to grajek na lewą pomoc to spoko, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Młyński pół roku bez gry.
Co do Yeboaha to zgoda - może jakaś oferta z Turcji się trafi. Został powołany do reprezentacji młodzieżowej, więc CV wzbogacone.
Ludzie, przecież Turcy biorą wyróżniających się piłkarzy, a Yaw na razie wyróżnia się głównie egoizmem.
Jak coś to może Pogoń go odkupi. Skoro wzięli Silvę...

Młyński nie grał pół roku i w sumie nie wiadomo co pokaże, nie wstawiałbym go od razu do pierwszego składu. Zresztą - ani jego, ani żadnego innego sprowadzanego piłkarza. Przypomnę, że w poprzednim okienku poza Frydryhem największym wzmocnieniem okazał się powrót Plewki.

Nie ma się co jarać transferami, boisko ich zweryfikuje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.05.2021 o godz. 10:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując