Karherop napisał(a):

Na komplikacjach grywał w zasadzie tylko na lewej stronie, ale pewnie jest rzucany jak większość po obu skrzydłach.
Yeboaha trzeba sprzedać. Dostosował się już tak do poziomu ligii, że nie sądzę że nagle wystrzelil z formą.
|
Jeżeli jest to grajek na lewą pomoc to spoko, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Młyński pół roku bez gry.
Co do Yeboaha to zgoda - może jakaś oferta z Turcji się trafi. Został powołany do reprezentacji młodzieżowej, więc CV wzbogacone.