Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23019
Stary 24.05.2021, 10:11
W przypadku piłkarzy z niższych lig często choć nie zawsze bierze górę ambicja i chęć wybicia się. Llonch i Carlitos to idealne przykłady, zamiast kopać się po czołach w niższych ligach dziś grają o fajne pieniądze i w poważniejszych ligach. Takich 'głodnych' piłkarzy nam trzeba. Wisła powinna być trampoliną do lepszego życia
Odpowiedz cytując