pepe72 napisał(a):

Koniecznie ogladajcie Stanowskiego. To przeciez guru opinii w tym kraju i jego slowo jest swietsze od Papieza.
Najwazniejsze,ze Stanowski,,cytuje "Nie czerpie przyjemnosci z pisania zle o kolegach"
Moze niektorzy Wislacy zastanowia sie dwa razy,z anim beda probowac podciac sobie zyly, bo Stanowski zle o nich powiedzial/napisal.