Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 23.05.2021, 17:09
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś nie oglądał to Stanowisko (z piątku) o Błaszczykowskim poniżej.
https://youtu.be/sbU7ToCEZio
Koniecznie ogladajcie Stanowskiego. To przeciez guru opinii w tym kraju i jego slowo jest swietsze od Papieza.

Najwazniejsze,ze Stanowski,,cytuje "Nie czerpie przyjemnosci z pisania zle o kolegach"

Moze niektorzy Wislacy zastanowia sie dwa razy,z anim beda probowac podciac sobie zyly, bo Stanowski zle o nich powiedzial/napisal.
You'll never know...
Odpowiedz cytując