|
Jeszcze sporo ludzi pożałuje że wywalono Hyballe. Z trenerem przytakiwaczem daleko się nie zajedzie. Trener który będzie za dużo wymagał od piłkarzy albo będzie podskakiwal legendzie piłkarzowi właścicielowi i legendzie trenerowi wyleci bardzo szybko. Dlatego żadna poważna osoba w takiej sytuacji tu nie przyjdzie. Tylko wariat albo ktoś kto nie zna sytuacji ewentualnie osoba która wynegocjuje sobie dobre pieniądze w przypadku zwolnienia.
|