LucjuszWielki napisał(a):

W derbach też sabotowali i grali przeciwko Hyballi?
|
Swołoczy? Bychachacha
W derbach i z Legią nie mogli być tak bezczelni jak w poprzednich meczach bo realny robił się spadek. Choć Maciej w derbach podarował żydkom setkę i karnego. Zupełnie niespecjalnie. Mało?
Tylko całkowicie zaślepieni nie widzieli co wyprawiali na boisku odkąd Hyballa się postawił "legendom"...