Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2375
Stary 22.05.2021, 20:08
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

W derbach też sabotowali i grali przeciwko Hyballi?
Swołoczy? Bychachacha


W derbach i z Legią nie mogli być tak bezczelni jak w poprzednich meczach bo realny robił się spadek. Choć Maciej w derbach podarował żydkom setkę i karnego. Zupełnie niespecjalnie. Mało?

Tylko całkowicie zaślepieni nie widzieli co wyprawiali na boisku odkąd Hyballa się postawił "legendom"...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując