Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 22.05.2021, 17:02
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominacie czasem jeden z drugim, po co piłkarze trenują? Żeby lepiej grać, nie za karę. Indywidualne dobieranie obciążeń to podstawa, zwłaszcza że przecież są monitorowani i sztab ma bieżący dostęp do wskaźników określających poziom wytrenowania, zmęczenia itd.
Powiem więcej. Jeśli trener nie potrafi dobrać treningu do stanu i potencjału poszczególnych zawodników, tylko każdemu tak samo, to jest to d*pa a nie trener. Tak to sobie można prowadzić (w i to z trudem) jakieś U-19 czy U-15, gdzie wszyscy zawodnicy są mniej więcej na takim samym etapie rozwoju organizmu.

Oczywiście niezależnie od tego, że w polskiej lidze zwykle mamy do czynienia z d*pa a nie zawodnikami, a także od tego, że żeby osiągnąć jakiś sensowny wynik, trzeba harować, a nie pozorować trening.
Odpowiedz cytując