|
Dobra Markus, ale my piach zaczęliśmy grać od fartownego 3-1 w Płocku, może jeszcze Górnik jakoś wyglądał.
Hyballa jest trenerem od 2 dekad, pisze książki, będzie ekspertem w tv ale tak na prawdę nikt w niego w Niemczech nie 'zainwestował' , jeśli chodzi o seniorską piłkę a największym jego sukcesem jest...ogranie sąsiadki w eliminacjach do LE.
Może po prostu nie nadaje się do trenerki?
|