czaro napisał(a):

|
Ale świat nie będzie lepszy i bliżej prawdy, jak zrobisz to samo, co klub tylko w odbiciu lustrzanym.
|
Będzie, bo ktoś nie znający tematu, sam sobie wyrobi opinię, a moim zdaniem to co się działo na boisku od wysłania Kuby na trening do juniorów to kryminał i trzeba to otwarcie mówić. A nie udawać, że deszcz padał...