Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.05.2021, 21:46
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ile można to wałkować i jak bardzo trzeba być oderwanym od rzeczywistości, aby pisać takie jednoznaczne posty. W którąkolwiek ze stron.
Prześledź to co wypłynęło z klubu w tym temacie. Od przecieków, relacji po zachowania. Wszystko było jednoznaczne. Hyballa świr, piłkarzyki biedne przetrenowane, obrażane, szykanowane... itd. Może bym w to i uwierzył, gdyby nie to co wyprawiali na boisku, poniżając siebie, klub i kibiców. Bo przetrenowaniem się tego nie da wytłumaczyć...I trzeba to nazywać po imieniu. Chociaż tyle...

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
- prawda leży po środku, ale pokemony głoszą, że "nie chciało się biegać" - szczególnie biegać się nie chciało Kubie, właściciel klubu wolał by jego pracownicy mieli bajlando i pili piwko na treningu zamasat biegać
I nie ma się co śmiać... Tak to niestety wyglądało. Właściciel klubu pokazał kto jest najważniejszy przed kamerami TV... Co było dla niego ważniejsze, wynik meczu, czy przedszkolne demonstracje...Jak to mówią jeden obrazek wart więcej niż tysiąc słów...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.05.2021 o godz. 21:52.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując