Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2021, 21:45
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ile można to wałkować i jak bardzo trzeba być oderwanym od rzeczywistości, aby pisać takie jednoznaczne posty. W którąkolwiek ze stron.
No dokładnie, oni będą tak do usranej śmierci, dają znak równości między wydarzeniami z Petrescu :]

Moje posty w tym temacie są na przekór, dla równowagi, już pisałem 100 razy, że nikt nie siedział w szatni, nie był świadkiem wydarzeń, aby jechać w którąś ze stron - prawda leży po środku, ale pokemony głoszą, że "nie chciało się biegać" - szczególnie biegać się nie chciało Kubie, właściciel klubu wolał by jego pracownicy mieli bajlando i pili piwko na treningu zamasat biegać
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.05.2021 o godz. 22:07.

Odpowiedz cytując