Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.05.2021, 15:35
czaro napisał(a):Wyświetl post
I to na bezczela.

Ale z drugiej strony, co ma chłop zrobić. Dziennikarstwo umiera, zwłaszcza sportowe. Przepisując fora i twittera, dostarcza towar dla dzisiejszych pięćdziesięciolatków i starszych. Małe bo małe, ale ma szanse tak dojechać do emerytury.
Zdziwiłbyś się ilu pięćdziesięciolatków jest na forach i tt
Odpowiedz cytując