Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23015
Stary 20.05.2021, 23:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ten Voskamp to faktycznie w Śląsku był niewypał

27 spotkań, 9 bramek, 3 asysty rozegrane 30% możliwego czasu gry
Chyba jednak był :

" Kolejnym graczem "do odstrzału" jest Johan Voskamp. Holender, który po przyjściu do Śląska seryjnie strzelał gole, od ponad roku całkowicie zatracił swoje snajperskie walory i ledwo łapie się do drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie. A jego kontrakt również jest bardzo wysoki."
Odpowiedz cytując