Karherop napisał(a):

Ten Voskamp to faktycznie w Śląsku był niewypał
27 spotkań, 9 bramek, 3 asysty rozegrane 30% możliwego czasu gry
|
Chyba jednak był :
" Kolejnym graczem "do odstrzału" jest Johan Voskamp. Holender, który po przyjściu do Śląska seryjnie strzelał gole, od ponad roku całkowicie zatracił swoje snajperskie walory i ledwo łapie się do drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie. A jego kontrakt również jest bardzo wysoki."