serek.c2 napisał(a):

Nie chciałem oceniać wątpliwych działań Zdzisława, a raczej wypowiedzieć się w tonie, że jak jest pieniądz, to i taki przykładowy Zdzisław dawał radę.
Ps. Znawców wiślackiej tematyki o innym poglądzie na Zdzisława też znam
|
Moja sąsiadką jest była żona Kapki to chyba muszę się do niej przejść z butelczyną wina

Niejedno o Wieśku wie , dodatkowo o Nawałce tez ma sporo do powiedzenia bo zawsze chwaliła się , że Adam był często gościem u nich .
Sorry za Off top