sandomingo napisał(a):

Mirosław to prawie jak Zdzisław
|
Niezatapialny Zdzisław. Taki Rafał Boguski pionu sportowego.
Nie wiem jakie były zasługi Zdziśka ale jednak może on powiedzieć , że to za jego kadencji Wisła była najmocniejsza w XXI w. Taki Bednarz może pochwalić się Marcelo , Stan Meliksonem, Kiko/Junco Carlitosem. Obecnie niestety nasza rada transferowa nie może się wieloma rzeczami pochwalić. Chociaż wysłane Fatosa na pół roku poza Kraków to jakiś mały sukces jest
