Hermond napisał(a):

|
wczoraj na weszlo padł pomysł z Rafałem Wisłockim. Podobno ma dobre oko do piłkarzy. Jest coś.na rzeczy czy tylko tak sobie ktoś.palnął?
|
Nie będę udawał, że coś wiem. Ale on chyba pół roku temu zaczął pracę w Sandecji. Mówił też o chęci powrotu do trenowania, więc mógłby po prostu nie być zainteresowany