Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23003
Stary 20.05.2021, 11:09
Hermond napisał(a):Wyświetl post
wczoraj na weszlo padł pomysł z Rafałem Wisłockim. Podobno ma dobre oko do piłkarzy. Jest coś.na rzeczy czy tylko tak sobie ktoś.palnął?
Nie będę udawał, że coś wiem. Ale on chyba pół roku temu zaczął pracę w Sandecji. Mówił też o chęci powrotu do trenowania, więc mógłby po prostu nie być zainteresowany
Odpowiedz cytując