pan_premier napisał(a):

panowie odkryliscie właśnie po co są skauci i dyr. sportowy.
Ten król strzelców 1szej ligi chyba popsuł karierę pewnego dyrektora o imieniu Mirosław.
|
Dlatego mam nadzieje , że jeżeli zdecydują się na zakontraktowanie króla strzelców II ligi chorwackiej to wiedzą o nim więcej niż youtube pokazuje
