Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22998
Stary 20.05.2021, 10:01
czaro napisał(a):Wyświetl post
Był też w ekstraklasie król strzelców z polskiej I ligi i dał sobie radę. W Bayernie teraz gra.

Nie ma reguły!
Był też w ekstraklasie król strzelców II i I ligi a potem ekstraklasy a teraz węgiel rozwozi

Oczywiście , że nie ma reguły dlatego trzeba uważać zanim zapłaci się większe pieniądze zawodnikowi z II poziomu rozgrywkowego niezależnie którego kraju.
Odpowiedz cytując