czaro napisał(a):

Był też w ekstraklasie król strzelców z polskiej I ligi i dał sobie radę. W Bayernie teraz gra.
Nie ma reguły!
|
Był też w ekstraklasie król strzelców II i I ligi a potem ekstraklasy a teraz węgiel rozwozi
Oczywiście , że nie ma reguły dlatego trzeba uważać zanim zapłaci się większe pieniądze zawodnikowi z II poziomu rozgrywkowego niezależnie którego kraju.