Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
14758
20.05.2021, 09:28
Do Wisły z Pogoni przyszedł Niepsuj i poniekąd Wojtkowski. Silva to za mało żeby odkupili swoje winy, muszą wziąć jeszcze Chuce i dopiero wtedy będziemy kwita.
ciastek88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciastek88
Znajdź inne posty napisane przez ciastek88