|
Kto tu "pajacuje".Faktycznie już chyba nie ma się o co przyjebać do Błaszczykowskiego że od dwóch tygodni tak niektórych oburza to co zrobił po strzelonej bramce.Dobrze że pogonili juz tego czarodzieja.Jest szansa że do startu nowego sezonu sekta przerzuci się na nowego bożka
|